MUŽI: Přípravné utkání

Neděle 4.8.2019 Halenkovice – Mistřice 6:1 (0:0) Branka: Červinka

Sestava: Jurga – Bilavčík, Špičák, Šimík, Nesázal – Hromeček, Švec, Bajaja, Trojek – Horňák, Červinka 
Střídali: Novák, Tomeček, Nezmar

REPORT:

I.poločas

Hned v úvodu utkání měl velkou šanci domácí útočník, který postupoval sám na brankáře Jurgu ten ho ale výborným zákrokem vychytal. Větší kombinaci obou mužstev komplikoval nerovný a tvrdý terén. A tak se v prvním poločase hrálo spíše ve středu hřiště.

II. poločas

Ve druhém poločase jsme v úvodu na domácí ještě stačili, ale postupem času jsme přestali běhat a na naši branku se valil jeden útok za druhým. Následovali 4 branky do naší sítě na které ještě stihl zareagovat Červinka, ale to bylo od nás vše a v závěru utkání jsme inkasovali další dvě branky. Špatný druhý poločas se podepsal na skóre utkání ve kterém jsem zaslouženě prohráli 6:1 (0:0)