Modernizace hřiště

Modernizace I – 21.7.2018

Ani o prázdninách nezahálíme. Odstraňovali jsme staré záchytné plechy, odřezali nebezpečné zábradlí kolem hřiště a vytahali přebytečný beton. Dále budou odstraněny staré střídačky, které nahradí nové. A v neposlední řadě bude instalována nová 6ti metrová záchytná síť.

Fotogalerie z modernizace hřiště jsou k nahlédnutí /Modernizace I/ FOTOGALERIE

Modernizace II – 4.8.2018

Ve druhé části jsme odstranili přebytečný beton z opěrné zdi a staré střídačky. Položili jsme chráničku na elektrický kabel. Byly instalovány trubky, do kterých budou umístěny sloupy na novou záchytnou síť. Vykopali jsme základy na nové střídačky, které již čekají na své umístění. Pokud vše půjde, tak jak má, mělo by být do konce srpna vše dokončeno.

Fotogalerie z modernizace hřiště jsou k nahlédnutí /Modernizace II/ FOTOGALERIE

Modernizace III – 9.9.2018

Stavba nové záchytné sítě se blíží pomalu do zdárného konce. V poslední fázi byly instalovány sloupy, nataženo ocelové lanko, na které bude připevněna síť. Nakonec se dodělají rožky a bude vše kompletní. Poté bude částečně upraven terén. A vše bude hotovo 🙂

Fotogalerie z modernizace hřiště jsou k nahlédnutí /Modernizace III/ FOTOGALERIE

Modernizace IV – 19.3.2019

Již dlouho čekali staré ocelové branky na svou výměnu. Vše se podařilo realizovat v březnu tohoto roku. Nové branky od německé firmy Schäper jsou hliníkové a jedna váží necelých 50kg. Branky jsou rozebiratelné a dají se lehce složit.

Fotogalerie z výměny branek jsou k nahlédnutí /Modernizace IV/ FOTOGALERIE